Svět plný zábavy

Nikdy bychom nebyli tam, kde jsme, kdyby nebylo těchto lidí:

Steanly Angel Tvůrce myšlenky

Snílek, který se v roce 2014 rozhodl, že vytvoří něco, co světu chybí - EnjoyTeam. Svět je pro něj doslova modelína, nic není nemožné a pokud něco nejde, nevzdává se. Miluje fotbálek, lasergame, beatbox a tanec. Rychle se totiž naučí cokoliv, co ho začne bavit. Jeho vizí je, aby si svůj život každý užíval naplno!

Organizátoři

LASERGAME
KAŽDOU 1. SOBOTU V MĚSÍCI

Pavel Šandor ★ Organizátor lasergame akcí

Pavel je nejzkušenější organizátor EnjoyTeamu. Připravuje během roku spoustu volnočasových akcí zejména noční lasergame. Kromě nich miluje adrenalin, proto ho několikrát do roka naleznete v zahraničí v zábavních parcích. Zajímá se o osobní rozvoj. Rád cestuje. Pouští se do všeho, kde slyší slovo zábava. Jde za svým cílem, je věcný, striktní, spolehlivý.

BOWLING
KAŽDÝ 4. PÁTEK V MĚSÍCI

Denda Hokeová ★ Organizátorka bowlingových akcí

"Užívám života", je jednoduché motto, kterým se řídí Denda každý den. Je plná překvapení, miluje nevšední a nestandardní věci. Ráda zkouší nové věci. Pokud byste ji chtěli udělat radost, neodmítne pozvání na dobrou párty!

TURNAJE V KARETNÍ HŘE BANG!
KAŽDOU 2. NEDĚLI V MĚSÍCI

Šimon Vlach ★ Organizátor turnajů v karetní hře Bang!

Šimon je schopný mladík, který je v EnjoyTeamu již od počátku a myšlence věří naplno. Je přátelský, pozitivní a energický člověk. Těžko se hledají aktivity, které nejsou mezi jeho zájmy. Od mala hraje na klavír a pár let na kytaru, zpívá v gospelovém sboru, baví ho fotbal a sporty obecně, freestyle yoyoing, rád si hraje, vaří a peče, miluje cestování, adrenalin a dobrodružství. Je to kluk s obrovským potenciálem a plně směřuje k jeho naplnění.

DESKOHERNÍ VEČERY
KAŽDÉ 2. PONDĚLÍ V MĚSÍCI

Štěpánka Chaloupková ★ Organizátorka deskoherních večerů

"Nikdy se nevzdám!", tato věta vystihuje Štěpánku dokonale. Rozhodla se budovat kariéru ve světoznámém "Hotelu Hilton" a daří se jí to. Kromě toho má ráda své přátele, s kterými tráví svůj čas a táhne s nimi za jeden provaz. Kromě toho, že organizuje deskoherní večer, v minulosti byla dlouholetým fanouškem myšlenky EnjoyTeam.

POSEZENÍ V ČAJOVNĚ
KAŽDOU 3. SOBOTU V MĚSÍCI

Luky Nightman ★ Organizátor akcí v čajovně

Luky je ambiciózní bytost, milující osobní rozvoj a cestování. Kromě sebe rozvíjí i svůj projekt pod názvem "Stojí za to žít!" Chce pomáhat lidem uvědomovat si své bytí a vést je ke společnému štěstí.

PROMÍTÁNÍ V KINĚ
-

Honza Zigáček ★ Organizátor akcí v kině

Honza je běžný kluk z Prahy, co chce ale něco víc a v životě se řídí jedinou věcí a to, že vše funguje pokud je člověk dostatečně motivován pro danou akci. V EnjoyTeamu by rád lidi motivoval k tomu, aby si plnili svoje sny a cíle.

KARAOKE
KAŽDÉ 4. ÚTERÝ V MĚSÍCI

Larisa Chačatrjan ★ Organizátorka karaoke

Larisa pochází z Arménie a miluje zpěv. Je bývalou členkou skupiny LuŠtěLa, kterou proslavil song "Patnáctiny". Ráda zkouší nové věci a vytváří prostředí, kde se lidi mohou bavit. Je přátelská a společenská.

ZÁJEZDY DO ZÁBAVNÍCH PARKŮ
JEDNOU ROČNĚ OBDOBÍ JARO/LÉTO

Marek Bajcar ★ Organizátor zájezdů do zahraničí

Každoročně se můžete těšit na hromadný výjezd do zahraničí. Marek totiž pořádá zájezdy do zábavních parků za velmi příznivých podmínek. Má vysoké ambice a nezná slovo "nejde". Jeho nejoblíbenější číslo je 21.

TURNAJE VE STOLNÍM FOTBÁLKU
KAŽDOU 2. SOBOTU V MĚSÍCI

Hledá se ★ Organizátor turnajů ve stolním fotbálku

MOTOKÁRY

Hledá se ★ Organizátor motokárových akcí

VĚDOMOSTNÍ KVÍZY

Hledá se ★ Organizátor vědomostních kvízů

PAINTBALL

Hledá se ★ Organizátor paintballových akcí

V případě zájmu o organizování akcí pište na steanlyangel@gmail.com