NÁŠ TÝM

SPRÁVCE WEBU, ENJOYKARTY, SPOLUPRÁCE

Steanly Angel

To bylo takhle jednou v klubu s Drobkem, sedl si na volné místo a sledoval parket. Najednou tam přišel dav lidí se stejnými tričky a pořádně to tam roztančili. V ten moment si uvědomil, že tohle je přesně to, co chce v životě dělat. Roztančit lidi kolem sebe tak, aby se bavili, užívali si každý okamžik a měli na co vzpomínat. Bez zkušeností, bez kontaktů, ale s nadšením. A za těch pár let jsme to dotáhli celkem daleko, co říkáte?

VIDEOPRODUCER
+
E-MAIL MARKETING

Šimon Vlach

Šimon se k nám dostal v začátcích úplně náhodou skrze online hru Divoké kmeny, kterou pařil společně se Steanlym. Nejenže se jim ve hře dařilo, ale také zjistili, že mají stejný smysl pro humor a stali se z nich přátelé. Přátelství rozvíjí skrze společné nápady, vzájemně se podporují a snaží se jít příkladem. Tento parťák je neoddělitelnou součástí našeho přátelského uskupení.

INSTAGRAM ŠÉF
+
TÝDENÍK

Ladislav 'Drobek' Tichý

Láďa neboli Drobek byl u zrodu celé myšlenky a je skvělým parťákem. Je to nervák, ale když jde do tuhého, tak stojí při vás. Pokud se pro něco nadchne, je to srdcař, který dokáže překonat své limity. Aktuálně nám pomáhá spravovat Instagram, takže pokud byste rádi viděli, jaké příspěvky nám tam sdílí, mrkněte se na IG: @enjoyteam_praha

MERCHANDISING
+
PÉČE O KOMUNITU

Sarah Jane Biler

Sarah k nám přijížděla z Brna a cesty nás svedly dohromady tak, že se přistěhovala do Prahy. Maluje a miluje veškeré kreativní činnosti. Ráda pečuje o lidi a tvoří jim úsměv na tváři. Vzhledem k jejím tvůrčím dovednostem si řekla, že pro vás přichystá fyzické předměty, z kterých budete mít radost. Od přívěšků, přes trička až po další překvapení.

KOORDINÁTOR AKCÍ
+
ORGANIZACE LASERGAME

Pavel Šandor

Pavla a Steanlyho spojila vášeň k organizaci lasergame akcí. První akce tvořili společně a vynaložili maximum svého úsilí, aby vytvořili partu, která si tuto aktivitu oblíbí. Jedná se o klíčovou akci, bez které by EnjoyTeam nebyl tím, čím je. Po čase se Pavel stal natolik schopným organizátorem, že začal pomáhat ostatním organizátorům s krušnými začátky. Díky tomu se stal jedním z důležitých pilířů této skvělé myšlenky a vy se díky tomu můžete těšit na pravidelný noční lasergame každou 1. sobotu v měsíci.

FOTOPRODUKCE, ORGANIZACE POKEROVÝCH TURNAJŮ

Patrik a Simča

Tahle dvojice začala svoji cestu na nenápadném večerním Bangu, kde se seznámila s celou myšlenkou. Postupně s námi začali trávit tolik času, až nám přirostli k srdíčku a také k našemu skvělému týmu. Vzali si na starosti pokerové turnaje, které organizují nepravidelně. Zároveň nám zvěčňují některé naše akce zachycováním přátelské atmosféry na fotkách, na které už jste jistě narazili. Tenhle šílený pár je pro každou srandu.

ORGANIZACE DESKOHERNÍCH VEČERŮ

Karolína Pospíšilová

Kája nás poprvé navštívila na našem velkolepém turnaji v karetní hře Bang a to odstartovalo její cestu v našem uskupení. Začala s námi trávit více času a ukázalo se, že miluje i další deskové hry. Jakmile jsme si všimli, kolik úsměvů dokáže rozdat kolem sebe, vzali jsme ji do party a začala pravidelně každý týden organizovat deskoherní večery, na které se můžete těšit vždy v úterý.

SPECIALISTKA
NÁBORU

Lenka Vorlíčková

Lenka si nás přišla oťuknout na naši nepravidelnou akci, kterou organizujeme vždycky v létě (kempování na Mácháči). Už tam jsme zjistili, že nám s ní je dobře, když nás drtila ve hře Dostihy a sázky. Umí skvělý muffiny, je velice tolerantní a chápavá, i proto si vzala na starosti kolektivní štěstí v našem týmu. Celý náš tým se těší, co vše si pro nás připraví.


SPRÁVA
SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Petr Zahradník

Petr je odjakživa podnikavec, který se vydal cestou propagování firem skrze sociální sítě. Je to jeho vášeň. Vzhledem k tomu, že se s ním známe už nějaký ten pátek, domluvili jsme se, že tuto oblast přenecháme profíkovi jako je on. Věříme, že v jeho rukou bude naše jméno na sociálních sítí jenom vzkvétat.

TVŮRCE APLIKACE
PRESENTIE

Jaroslav Trubač

Jarda je sympaťák na první pohled. Je tvůrcem své vlastní aplikace Presentie, kde naleznete přehledně nejen naše akce. Projekt EnjoyTeam si vybral jako svého parťáka, s kterým tu chce vybudovat něco většího, co má přesah. Náš společný cíl je, stmelovat lidi po celém světě.

ORGANIZACE VÝLETŮ

Pavel Večeřa

Pavel se začal, stejně jako Tomáš, účastnit našich akcí pravidelně, nejvíce ho zaujmuly deskoherní večery. Líbilo se mu naše uskupení a naše iniciativa, a tak se po čase přidal k nám. Jelikož mu mezi akcemi chyběli občasné výlety do přírody, začal výlety sám organizovat. Je mnoho důvodů, proč jeho výlety navštívit, jedním z nich je, že každý z nás se potřebuje občas provětrat.

GRAFICKÉ PRÁCE

Michal 'Mike' Žďánský

Mike si párkrát zašel na bowling a sám se zeptal, zda bychom nechtěli píchnout s grafikou. Dali jsme si pár sezení a stal se naším oficiálním kouzelníkem, díky kterému jsme po grafické stránce tam, kde jsme. Začalo to logem, pokračovalo novými úvodními fotkami a teď nám pracuje na úplně novém webu, který bychom měli zveřejnit v roce 2021.

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

Michal Sotolář

Michal se již dlouhá léta pohybuje v obchodu. Pokud mu produkt či služba dává smysl, rád se o něj podělí se světem. Jeho procentuální úspěšnost je vysoká nejen díky jeho schopnostem, ale i díky jeho adaptabilitě na zákazníka, tak jak by to měl každý správný obchodník mít.

ORGANIZACE
BOWLINGU

Simča Maglenová

Simča na nás narazila na bowlingu, kam si přišla nevině zaházet a shodit pár kuželek. Nakonec se po čase rozhodla vzít si do svých rukou nejen bowlingovou kouli ale i organizaci těchto akcí, na které se můžete těšit jednou za 14 dní. Po nějaké době zvládla vytvořit skvělou partu, která se ráda schází a chodí si obdobně nevině zaházet. Výhodou je, že si u této aktivity můžete pokecat a díky tomu se i více poznat s ostatními.

ORGANIZACE ZÁJEZDŮ DO ZÁBAVNÍCH PARKŮ

Marek Bajcar

Marek nás začal v prvopočátku navštěvovat na nočních lasergame akcích, kde poznal i Steanlyho, s kterým našli společnou řeč. Zjistili, že mají podobnou náturu a že oba mají rádi adrenalin. Marka hodně baví všechny možné atrakce v zábavních parcích, na které je schopen si vzít i kameru a celou šílenost natočit. Proto se rozhodl, že jednou za čas zorganizuje společný zájezd do zábavního parku. Za sebou má už Europa-Park, Heide Park či Energylandia. Těšit se můžeme, že někde návštěvu zopakujeme, ale vyzkoušíme i jiné.

V případě zájmu o organizování akcí pište na enjoyteampraha@gmail.com